Internetový obchod REZZERS.sk vznikol v spolupráci s úspešným mediálnym portálom REWIND.sk, ktorý sa zameriava na popkultúrny obsah. Spoločne chcú priniesť fanúšikom všetkej zábavy tie najlepšie, najnovšie a najvhodnejšie produkty z oblasti filmov, seriálov, hier a merchu. REZZERS.sk sa neustále zväčšovať sortiment ponúkaných produktov.

Okrem skvelých produktov sa snaží REZZERS.sk pristupovať k zákazníkom s individuálnym prístupom. Pracuje na tom, aby bol každý zákazník maximálne spokojný!

Tento internetový obchod prevádzkuje:

moonlight group, s. r. o.

So sídlom:
Karpatské námestie 10A
831 06  Bratislava

IČO: 51945479
IČ DPH: SK2120841558

Naša spoločnosť je platca DPH podľa paragrafu 7a.

 

KONTAKT NA NÁS

 

E-mail

(Pre napísanie mailu kliknite na ikonku)

info@rezzers.sk

 

Messenger

(Pre začatie konverzácie kliknite na ikonku)

www.m.me/rezzerssk/

 

Telefón

Už čoskoro

Často kladené otázky

Prosíme, prečítajte si často kladené otázky pred tým ako nám napíšete e-mail

Koľko stojí doprava a ako mi produkt doručíte?

Cena dopravy je uvádzaná v pokladni, kde vidíte presne akú aktuálnu cenu dopravy ponúkame. Bežná cena dopravy kuriérom z nášho e-shopu, je presne 4,99. V prípade, že máme aktuálne nejakú akciu na dopravu so zľavou, alebo na dopravu zadarmo, tak je táto informácia uvedená v košíku.

Spôsob dopravy, ktorý aktuálne ponúkame je – doprava kuriérom. Pri vybraní tohto spôsobu dopravy, Vám odošleme Vašu objednávku pomocou jednej z našich partnerských kuriérskych spoločností. Dĺžka doručenia je individuálna, avšak vždy sa snažíme urobiť všetko preto, aby bola Vaša objednávka vyexpedovaná a doručená k Vám v čo najkratšom možnom čase!

Akým spôsobom môžem zaplatiť za objednávku?

Aktuálne je v našom e-shope možné platiť pomocou platobnej brány Besteron, ktorá ponúka online platbu kartou a online platobné tlačidlá vybraných bánk. Do budúcnosti určite plánujeme rozšíriť možnosti platby za objednávku.

Koľko trvá doručenie objednávky?

Dĺžka doručenia je individuálna, avšak vždy sa snažíme urobiť všetko preto, aby bola Vaša objednávka vyexpedovaná a doručená k Vám v čo najkratšom možnom čase. Zvyšajne objednávky expedujeme už nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky. V mimoriadnych prípadoch sa môže stať, že z dôvodu skladových problémov Vám bude objednávka doručená aj neskôr. Ak takýto problém nastane, tak Vás bude naša skvelá podpora kontaktovať a všetko s Vami podrobne odkomunikuje.

Je bezpečné nakupovať cez náš online e-shop?

Všetky platby nám zabezpečuje spoločnosť Besteron, ktorá zabezpečuje bezpečný šifrovaný prenos medzi serverom, kde prebieha platba a medzi Vami. Každý deň sledujeme potencionálne hrozby bezpečnosti a neustále vyvíjame bezpečnejšie prostredie pre náš online e-shop.

POZOR! Nikdy nikomu nedávajte prístup k Vášmu nákupnému účtu, alebo heslo k Vášmu nákupnému účtu. Taktiež nikdy nikomu nedávajte údaje z vašej platobnej karty alebo údaje od Vášho internet bankingu! Naša podpora, alebo ktokoľvek kto sa prezentuje pod značkou REZZERS si od Vás taktiež nikdy nebude pýtať žiaden z vyššie spomenutých údajov.

Čo sa presne stane po odoslaní objednávky?

Po tom, čo nám odošlete objednávku, tak by ste ju mali ihneď uhradiť pomocou online platobného systému Besteron. Akonáhle zaregistrujeme platbu za objednávku, tak pristúpime k príprave, baleniu a následnému expedovaniu Vašej objednávky. Každý z týchto krokov, si môžete skontrolovať vo svojom účte v sekcii objednávky. Ak by tovar nebol doručený do 7 dní od odoslania objednávky, tak nás kontaktujte v sekcii kontakt. Naša podpora bude ihneď kontaktovať doručovateľskú spoločnosť a problém budeme ihneď riešiť.

Dostanem faktúru za objednaný tovar?

Áno pri každej uhradenej objednávke automaticky odosielame zálohovú faktúru za zaplatený tovar. Originálna faktúra Vám príde v balíku s dodaným tovarom. Originálna faktúra zároveň slúži ako daňový doklad a taktiež ako doklad pre potreby reklamácie tovaru.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

NAŠI PARTNERI