O NAŠOM ESHOPE

Internetový obchod REZZERS.sk prináša svojim zákazníkom široký sortiment tovaru zameraného na zábavu, popkultúru, hry a technológie. Neustále pre Vás zväčšujeme sortiment ponúkaných produktov tak, aby si každý zákazník našiel tú správnu možnosť.

Okrem skvelých produktov ponúkame zákaznícky servis s dôrazom na individuálnu starostlivosť o zákazníkov.

Tento internetový obchod prevádzkuje:

Jaroslav Lukáč – Eshop

Sídlom:
Nám. Hraničiarov 3728/35
851 03  Bratislava

IČO: 51548496
DIČ: 1079095578

Nie sme platcami DPH.

Zapísaný v Živnostenskom registri vedenom Okresným úradom v Bratislave pod č. 110-286496

Bankové spojenie Tatra Banka:

IBAN: SK88 1100 0000 0029 4908 3227
SWIFT: TATRSKBX

Zákaznícka podpora

OSTATNÉ KONTAKTY

Často kladené otázky

Prosíme, prečítajte si často kladené otázky pred tým ako nám napíšete e-mail

Koľko stojí doprava a ako mi produkt doručíte?

Cena dopravy je uvádzaná v pokladni, kde rovnako vidíte s ktorými prepravcami aktuálne spolupracujeme. Bežná cena prepravy kuriérom DPD z nášho e-shopu, je 3,99€. Prípadne môžete využiť služby slovenskej pošty, taktiež za 3.99€.

Spôsob dopravy, ktorý aktuálne ponúkame je – doprava kuriérom. Pri vybraní tohto spôsobu dopravy, Vám odošleme Vašu objednávku pomocou jednej z našich partnerských kuriérskych spoločností. Pri prepravcovi DPD je doručenie na vami zadanú adresu pri platbe kartou online alebo prevode na účet. Pri Slovenskej Pošte Vám bude zásielka doručená na Vašu poštu (podľa PSČ).

Akým spôsobom môžem zaplatiť za objednávku?

Aktuálne je v našom e-shope možné platiť pomocou medzinárodnej platobnej brány Stripe, ktorá ponúka online platbu kartou, Google Pay a Apple Pay. Ďaľším spôsobom je prevod na účet. Zatiaľ posledna dostupná možnosť je platba pri dobierke, ak si zvolíte prepravcu Slovenská Pošta. Do budúcnosti určite plánujeme rozšíriť možnosti platby za objednávku.

Koľko trvá doručenie objednávky?

Dĺžka doručenia je individuálna, avšak vždy sa snažíme urobiť všetko preto, aby bola Vaša objednávka vyexpedovaná a doručená k Vám v čo najkratšom možnom čase. Zvyčajne objednávky expedujeme už nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky. V mimoriadnych prípadoch sa môže stať, že z dôvodu skladových problémov Vám bude objednávka doručená aj neskôr. Ak takýto problém nastane, tak Vás bude naša skvelá podpora kontaktovať a všetko s Vami podrobne odkomunikuje.

Je bezpečné nakupovať cez náš online e-shop?

Všetky platby nám zabezpečuje spoločnosť Stripe, ktorá zabezpečuje bezpečný šifrovaný prenos medzi serverom, kde prebieha platba a medzi Vami. Každý deň sledujeme potencionálne hrozby bezpečnosti a neustále vyvíjame bezpečnejšie prostredie pre náš online e-shop.

POZOR! Nikdy nikomu nedávajte prístup k Vášmu nákupnému účtu, alebo heslo k Vášmu nákupnému účtu. Taktiež nikdy nikomu nedávajte údaje z vašej platobnej karty alebo údaje od Vášho internet bankingu! Naša podpora, alebo ktokoľvek kto sa prezentuje pod značkou REZZERS si od Vás taktiež nikdy nebude pýtať žiaden z vyššie spomenutých údajov.

Čo sa presne stane po odoslaní objednávky?

Po tom, ako nám odošlete objednávku, v prípade výberu platby kartou online alebo prevodom na účet je potrebné objednávku zaplatiť. V prípade výberu dopravcu Slovenská Pošta prebehne platba kartou alebo v hotovosti na pobočke Vašej pošty (podľa PSČ) pri preberaní objednávky. Akonáhle zaregistrujeme platbu za objednávku, pristúpime k príprave, baleniu a následnému expedovaniu Vašej objednávky. V prípade dopravy Slovenskou poštou, začneme s prípravou objednávky ihneď ako zaregistrujeme vytvorenie objednávky a to v daný pracovný deň, najneskôr však nasledujúci pracovný deň. Každý z týchto krokov, si môžete skontrolovať vo svojom účte v sekcii objednávky. Ak by tovar nebol doručený do 30 kalendárnych dní od odoslania objednávky, tak nás kontaktujte v sekcii kontakt. Naša podpora bude ihneď kontaktovať doručovateľskú spoločnosť a problém budeme ihneď riešiť. 

Dostanem faktúru za objednaný tovar?

Áno pri každej uhradenej objednávke automaticky odosielame zálohovú faktúru za zaplatený tovar. Originálna faktúra Vám príde v balíku s dodaným tovarom. Originálna faktúra zároveň slúži ako daňový doklad a taktiež ako doklad pre potreby reklamácie tovaru.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

NAŠI PARTNERI